Novinky

Profesionální český strongman závodící ve střední váze, nejsilnější muž Evropy a 2. nejsilnější muž světa. Motivátor. Český Lev.

Miminko je snem každé ženy. To ale není důvod přestat být aktivní! Je známé, že v minulosti ženy (matky) měly být doma a nic nedělat. Nyní je i lékařsky potvrzené, že aktivní ženy v těhotenství mají lepší porod a zároveň se rychleji vrací ke své původní postavě :-)

Chystáme pro Vás jedinečné lekce MMA pro děti i dospělé.

Chceš zjistit co všechno vydržíš, jak fyzicky tak i psychicky? Vyzkoušej náš " víkendový masakr" s těma nejlepšíma trenérama. Naše myšlenka má počátky ve výcviku speciálních jednotek. Pojď si zkusit něco jinýho a neboj se toho!

Konec léta znamená pro mnohé únavu a stres. My pro Vás máme řešení. Vyzkoušejte po tréninku jednu tabletu C+Mg Star nebo C2000 Star a ihned pocíte změny díky vitámínu C a hořčíku, které tablety obsahují.

Na září 2017 máme pro Vás připraveny velké věci. V první řadě opět ožijí lekce jako:

Další dvě videa z předcházejících dní. Podívejte, co se tu dělo. Včerejší páteční den byl převážně v odpočinkovém módu. Odpoledne se tu bylo barbecue s rodiči. A kdo chtěl mohl tu přespat.

Včerejší den byl ve znamení pohody a her převážně na 2HeSanci. Důvodem bylo počasí, které bylo opravdu ,,šílené,, Naštěstí máme výborné zázemí, které nám dovoluje být hodně flexibilní.

Další dílek do skládanky jménem příměstský tábor na 2HeSanci. Podívejte se jak se u nás děti mají, co zažijí atd.......